Procesor AMD Milan EPYC 7413 BOX (100-100000323WOF)
AMD Milan EPYC 7413 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Milan EPYC 7413 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 7413 procesor 128 MB L3 265 GHz PRO0445346 | 9 366 zł |
AMD EPYC 7413*2+ Supermicro H12DSi-N6 24 cores 48 threads 2.65GHZ combinat | 8 600 zł |
AMD EPYC 7413+ Supermicro H12SSL-I 24 cores 48 threads 2.65GHZ combination | 4 920 zł |
Modyfikacje AMD Milan EPYC
Ceny na AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 BOX | od 12 279 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | od 4 940 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 73F3 OEM | od 5 196 zł | 10 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 OEM | od 9 876 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7203 OEM | od 1 613 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 BOX | od 1 800 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 OEM | od 2 900 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P BOX | od 2 396 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P OEM | od 2 717 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | od 4 400 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 BOX | od 4 920 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | od 3 196 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 BOX | od 3 956 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 OEM | od 3 996 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | od 5 470 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7453 OEM | od 2 796 zł | 11 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7513 OEM | od 7 199 zł | 11 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543 OEM | od 4 398 zł | 14 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543P OEM | od 9 196 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | od 7 996 zł | 6 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7663 BOX | od 4 269 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | od 8 586 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | od 6 316 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7713P OEM | od 5 352 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7763 OEM | od 6 396 zł | 18 oferty |
Polecamy