Procesor AMD Milan EPYC 75F3 BOX (100-100000313WOF)
AMD Milan EPYC 75F3 BOX |
|
Wersja PCI Express: PCI-E 4.0 x128. Umiejętność pracy w systemach dwuprocesorowych.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AMD Milan EPYC
Ceny na AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 BOX | od 12 279 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | od 4 940 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 73F3 OEM | od 5 196 zł | 10 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Milan EPYC 75F3 OEM | od 9 876 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7203 OEM | od 1 613 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 BOX | od 1 800 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313 OEM | od 2 900 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P BOX | od 2 396 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7313P OEM | od 2 717 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | od 4 400 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 BOX | od 4 920 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | od 3 196 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 BOX | od 3 956 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443 OEM | od 3 996 zł | 9 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | od 5 470 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7453 OEM | od 2 796 zł | 11 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7513 OEM | od 7 199 zł | 11 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543 OEM | od 4 398 zł | 14 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7543P OEM | od 9 196 zł | 4 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | od 7 996 zł | 6 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7663 BOX | od 4 269 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | od 8 586 zł | 1 oferta | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | od 6 316 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7713P OEM | od 5 352 zł | 5 oferty | ||
AMD Milan EPYC 7763 OEM | od 6 396 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →