Procesor AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK (100-100000644MPK)
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK |
|
6 rdzeni i 12 wątków. Architektura Zen 2. Synchroniczne podkręcanie pamięci RAM do 4400 MHz. Umiarkowane wydzielanie ciepła.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Renoir-X
Ceny na AMD Ryzen 5 Renoir-X |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX | od 289 zł | 27 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK | od 732 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 OEM | od 455 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →