Patelnia Ambition Mercure Teflon 22893 28 cm
Ambition Mercure Teflon 22893 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Mercure Teflon 22893 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION MERCURE 28 cm Czarny | 130 zł |
Patelnia AMBITION Mercure 28 cm | 130 zł |
Patelnia AMBITION Mercure 28 cm | 90 zł |
Patelnia Mercure z powłoką Teflon™ Profile 28 cm AMBITION | 90 zł |
Modyfikacje Ambition Mercure Teflon 22893
Ceny na Ambition Mercure Teflon 22893 |
---|---|---|---|---|
Ambition Mercure Teflon 22890 20 cm | od 60 zł | 6 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22891 24 cm | od 63 zł | 5 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22892 26 cm | od 85 zł | 4 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22893 28 cm | od 90 zł | 5 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22894 30 cm | od 100 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →