Patelnia grillowa Ambition Jasper 20158 26 cm czerwony
Zdjęcia 3 |
Ambition Jasper 20158 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Jasper 20158 26 cm czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia AMBITION Jasper 26 cm | 60 zł |
AMBITION PATELNI GRILL 26X26 CM JASPER | 55 zł |
Patelnia AMBITION Jasper 26 cm 20158 | 60 zł |
Patelnia grillowa Jasper 26 x 26 cm AMBITION | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →