Patelnia do naleśników Ambition Grand 22227 26 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Ambition Grand 22227 |
|
Szwajcarska nieprzywierająca powłoka ceramiczna ILAG Xeradur.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Grand 22227 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION GRAND ceramiczna do naleśników Ilag Xeradur 2 2 | 70 zł |
Patelnia do naleśników Ambition Grand 26 cm 22227 | 65 zł |
Patelnia do naleśników Ambition Grand 26 cm, nieprzywierająca Czarna | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →