Patelnia Ambition Grand 22221 20 cm
Zdjęcia 6 |
Ambition Grand 22221 |
|
Szwajcarska nieprzywierająca powłoka ceramiczna ILAG Xeradur.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Grand 22221 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION GRAND ceramiczna Ilag Xeradur 2 20 cm Czarny | 60 zł |
Patelnia Ambition Grand 20 cm 22221 | 55 zł |
Patelnia Ambition PATELNIA AMBITION GRAND 20CM GRUBA POWŁOKA ILAG Xeradur | 59 zł |
PATELNIA AMBITION GRAND 20CM GRUBA SOLIDNA | 55 zł |
Modyfikacje Ambition Grand 22221
Ceny na Ambition Grand 22221 |
---|---|---|---|---|
Ambition Grand 22221 20 cm | od 55 zł | 4 oferty | ||
Ambition Grand 22223 24 cm | od 65 zł | 4 oferty | ||
Ambition Grand 22224 26 cm | od 71 zł | 2 oferty | ||
Ambition Grand 22225 28 cm | od 79 zł | 3 oferty | ||
Ambition Grand 22226 30 cm | od 85 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →