Patelnia głęboka Ambition Jasper 20159 28 cm czerwony
Ambition Jasper 20159 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Jasper 20159 28 cm czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia głęboka AMBITION 20159 Jasper 28 cm Czerwono-szary | 130 zł |
Patelnia AMBITION Jasper 28 cm | 130 zł |
AMBITION PATELNIA GŁĘBOKA 28 CM Z POKRYWĄ JASPER | 98 zł |
Patelnia AMBITION Jasper 28 cm | 130 zł |
Patelnia AMBITION Jasper 28 cm 20159 | 130 zł |
Patelnia głęboka Jasper 28 cm AMBITION | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →