Patelnia Ambition Mercure Teflon 22890 20 cm
Ambition Mercure Teflon 22890 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Mercure Teflon 22890 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION 22890 MERCURE 20 cm Czarny | 60 zł |
AMBITION Patelnia Mercure z powłoką Teflon Profile 20 cm (22890) 22890 | 61 zł |
Patelnia AMBITION Mercure 20 cm | 60 zł |
Patelnia Mercure z powłoką Teflon™ Profile 20 cm AMBITION | 70 zł |
Modyfikacje Ambition Mercure Teflon 22890
Ceny na Ambition Mercure Teflon 22890 |
---|---|---|---|---|
Ambition Mercure Teflon 22890 20 cm | od 60 zł | 5 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22891 24 cm | od 63 zł | 5 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22892 26 cm | od 85 zł | 4 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22893 28 cm | od 90 zł | 5 oferty | ||
Ambition Mercure Teflon 22894 30 cm | od 100 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →