Сковорідка Ambition Mercure Teflon 22893 28 см
Ambition Mercure Teflon 22893 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ambition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ambition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ambition Mercure Teflon 22893 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMBITION Patelnia AMBITION MERCURE 28 cm Czarny | 130 zł |
Patelnia AMBITION Mercure 28 cm | 130 zł |
Patelnia AMBITION Mercure 28 cm | 90 zł |
Patelnia Mercure z powłoką Teflon™ Profile 28 cm AMBITION | 90 zł |
Модификації Ambition Mercure Teflon 22893
Ціни на Ambition Mercure Teflon 22893 |
---|---|---|---|---|
Ambition Mercure Teflon 22890 20 см | від 60 zł | 6 пропозицій | ||
Ambition Mercure Teflon 22891 24 см | від 63 zł | 5 пропозицій | ||
Ambition Mercure Teflon 22892 26 см | від 85 zł | 4 пропозиції | ||
Ambition Mercure Teflon 22893 28 см | від 90 zł | 5 пропозицій | ||
Ambition Mercure Teflon 22894 30 см | від 100 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →