Patelnia grillowa Ambition Nature 34147 28 cm beżowy
Zdjęcia 4 |
Ambition Nature 34147 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Nature 34147 28 cm beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia AMBITION Nature 34147 28 cm | 100 zł |
Patelnia Ambition grillowa Ambition Nature 28cm | 89 zł |
Patelnia grillowa Nature 28 x 28 cm AMBITION | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →