Patelnia Ambition Magnat Plus 85666 18 cm
Zdjęcia 4 |
Ambition Magnat Plus 85666 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Magnat Plus 85666 18 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia AMBITION Magnat Plus 85666 18 cm | 60 zł |
Patelnia Magnat Plus 18 cm AMBITION | 60 zł |
Modyfikacje Ambition Magnat Plus 85666
Ceny na Ambition Magnat Plus 85666 |
---|---|---|---|---|
Ambition Magnat Plus 85666 18 cm | od 60 zł | 4 oferty | ||
Ambition Magnat Plus 85667 20 cm | od 70 zł | 4 oferty | ||
Ambition Magnat Plus 85668 22 cm | od 80 zł | 4 oferty | ||
Ambition Magnat Plus 85669 24 cm | od 90 zł | 4 oferty | ||
Ambition Magnat Plus 85670 26 cm | od 100 zł | 5 oferty | ||
Ambition Magnat Plus 85671 28 cm | od 119 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →