Patelnia grillowa Ambition Graphite 34057 26 cm szary
Zdjęcia 4 |
Ambition Graphite 34057 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Graphite 34057 26 cm szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dajar Grafitowa patelnia do grillowania 26 x 26 cm Ambition aluminium czar | 86 zł |
Patelnia AMBITION Graphite grillowa 34057 (26 x 26 cm) | 70 zł |
Patelnia Ambition grillowa ILAG 26cm | 68 zł |
Patelnia grillowa Graphite 26 x 26 cm AMBITION | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →