Zamek rowerowy / blokada ABUS 6512C Tresor
ABUS 6512C Tresor |
|
Poziom ochrony 4 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 6512C Tresor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapięcie linkowe Abus Tresor 6512C + uchwyt SCMU | 123 zł |
Abus Tresor 6512c Cable Lock Czarny 180 cm | 87 zł |
Zapięcie linkowe Abus Tresor 6512C | 102 zł |
Abus Tresor 6512c Scmu Cable Lock Czarny 180 cm | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →