Zamek rowerowy / blokada ABUS Combiflex Adventure 75 (95465)
ABUS Combiflex Adventure 75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Combiflex Adventure 75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Zapięcie linkowe Combiflex Adventure - zamek do zabezpieczania nart w | 99 zł |
Abus Combiflex Adventure Black 95465 | 117 zł |
Zapięcie Abus Combiflex Adventure | 123 zł |
Abus Combiflex Adventure Cable Lock Posrebrzany 75 cm | 104 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →