Велозамок / блокатор OnGuard Doberman #8031
OnGuard Doberman #8031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnGuard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnGuard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OnGuard Doberman #8031
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ONGUARD Dobermann spiralne zapięcie kablowe czarne 180 cm x 12 mm 22355031 | 144 zł |
Zapięcie linkowe OnGuard Doberman 8031 GLO | 115 zł |
OnGuard Zapięcie rowerowe Doberman 8031GLO (ONG-8031GLO) | 121 zł |
Blokada rowerowa linka spiralna OnGuard 8031GLO Doberman LED szyfr 185 cm | 89 zł |
OnGuard Zapięcie rowerowe Doberman 8031 (ONG-8031) | 65 zł |
Додаткові функції і можливості велозамка / блокатора OnGuard Doberman #8031:
- Ступінь захисту – 40
РекомендуємоПорівняти в таблиці →