Zamek rowerowy / blokada OnGuard Doberman #8031
OnGuard Doberman #8031 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OnGuard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OnGuard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OnGuard Doberman #8031
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ONGUARD Dobermann spiralne zapięcie kablowe czarne 180 cm x 12 mm 22355031 | 140 zł |
Zapięcie linkowe OnGuard Doberman 8031 GLO | 115 zł |
OnGuard Zapięcie rowerowe Doberman 8031GLO (ONG-8031GLO) | 121 zł |
Blokada rowerowa linka spiralna OnGuard 8031GLO Doberman LED szyfr 185 cm | 89 zł |
OnGuard Zapięcie rowerowe Doberman 8031 (ONG-8031) | 65 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady OnGuard Doberman #8031:
- Stopień ochrony - 40
PolecamyPorównaj w tabeli →