Жорсткий диск WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ
Відео 2Фото 6 |
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ |
|
Два порти USB 3.1 Gen 1 на задній панелі для підключення накопичувачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Book Duo 2-Bay - 24 TB | 2 839 zł |
WD 24TB My Book Duo - WDBFBE0240JBK-EESN, Hard Drive WDBFBE0240JBK-EESN | 3 768 zł |
Western Digital Wdbfbe0240jbk-eesn 24tb Hard Disk Sas Czarny | 4 916 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK
Ціни на WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book Duo NEW WDBFBE0160JBK 16 ТБ | від 2 476 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ | від 2 797 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ | від 2 839 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0280JBK 28 ТБ | від 3 188 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо