Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ
Відео 4Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Elements Desktop U3 - Zewn?trzny dysk - 8TB - Czarny | 771 zł |
WD Elements Desktop 8TB HD-EX-WD-783 | 779 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD Elements Desktop 8TB Czarny (WDBWLG0080HBK-EESN) | 756 zł |
Western Digital Elements zewnętrzny dysk twarde WDBWLG0080HBK-EESN | 786 zł |
WD 8TB Elements Desktop - WDBWLG0080HBK-EESN, Hard Drive WDBWLG0080HBK-EES | 1 010 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 492 zł | 11 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 619 zł | 13 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 725 zł | 15 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 1 035 zł | 18 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 1 201 zł | 6 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 1 269 zł | 10 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 1 499 zł | 7 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 1 829 zł | 3 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0220HBK 22 ТБ | від 2 590 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →