Жорсткий диск WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ
Відео 25Фото 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Book (NEW) - Zewn?trzny dysk - 14TB - Czarny | 1 364 zł |
Dysk WD My Book 14TB HDD Czarny | 1 499 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD My Book 14TB Czarny (WDBBGB0140HBK-EESN) | 1 359 zł |
WD 14TB My Book Desktop - WDBBGB0140HBK-EESN, Hard Drive WDBBGB0140HBK-EES | 1 838 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD My Book NEW WDBBGB0140HBK
Ціни на WD My Book NEW WDBBGB0140HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 ТБ | від 420 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0040HBK 4 ТБ | від 550 zł | 17 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ | від 672 zł | 15 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 ТБ | від 818 zł | 11 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ | від 1 190 zł | 15 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ | від 1 350 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ | від 1 510 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 ТБ | від 1 744 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 ТБ | від 2 779 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо