Dysk twardy WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 TB
Wideo 25Zdjęcia 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Book (NEW) - Zewn?trzny dysk - 14TB - Czarny | 1 364 zł |
Dysk WD My Book 14TB HDD Czarny | 1 499 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD My Book 14TB Czarny (WDBBGB0140HBK-EESN) | 1 359 zł |
WD 14TB My Book Desktop - WDBBGB0140HBK-EESN, Hard Drive WDBBGB0140HBK-EES | 1 838 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Book NEW WDBBGB0140HBK
Ceny na WD My Book NEW WDBBGB0140HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 TB | od 420 zł | 3 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0040HBK 4 TB | od 550 zł | 17 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 TB | od 672 zł | 14 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 TB | od 818 zł | 11 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 TB | od 1 190 zł | 15 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 TB | od 1 350 zł | 10 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 TB | od 1 510 zł | 4 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 TB | od 1 744 zł | 10 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 TB | od 2 779 zł | 3 oferty |
Polecamy