Жорсткий диск WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ
Відео 25Фото 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ |
|
Стаціонарний зовнішній жорсткий диск значної ємності 6Тб із зовнішнім блоком живлення та додатковою функцією апаратного шифрування даних на основі надійного алгоритму AES з 256-розрядним ключем. Є моделью сімейства WD My Book NEW, до якої входять пристрої об'ємом 3/4/6/8/12/14/16/18 ТБ. Виробник гарантує повну сумісність як з платформою MS Windows, так і з комп'ютерами/ноутбуками виробництва Apple (відформатований у файловій системі exFAT для сумісності без додаткового налаштування).
Призначений для зберігання різних резервних копій, матеріалів великих проєктів та різного медіаконтенту, включаючи фото/відео/аудіоархіви. Виконаний у строгому чорно-сріблястому прямокутному корпусі масою 1050 г. Завдяки елегантному зовнішньому дизайну легко впишеться у будь-який сучасний офісний чи домашній інтер'єр. На задній панелі розміщено роз'єм інтерфейсного порту USB 3.2 Gen1, що забезпечує високу швидкість передачі даних, що досягає 5 Гбіт/с. Цього цілком достатньо для оперативного копіювання на жорсткий диск WD My Book NEW WDBBGB0060HBK як великих масивів інформації, так і дрібних файлів. Постачається з фірмовим програмним забезпеченням для резервного копіювання. Можна налаштувати програму так, щоб вона запускалася автоматично за заданим розкладом. Досить просто вибрати час та періодичність резервного копіювання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ
Усі ціни 7 →WD My Book 6TB czarny HD-EX-WD-653 | 859 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD My Book 6TB Czarny (WDBBGB0060HBK-EESN) | 672 zł |
Western Digital My Book zewnętrzny dysk twarde WDBBGB0060HBK-EESN | 726 zł |
WD 6TB My Book Desktop - WDBBGB0060HBK-EESN, Hard Drive WDBBGB0060HBK-EESN | 716 zł |
Dysk zewnętrzny WESTERN DIGITAL My Book, 6 TB, USB 3.0 | 1 074 zł |
Western Digital Mybook Usb 3.0 3.5´´ External Hdd Czarny WDBBGB0060HBK-EES | 717 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD My Book 6TB Czarny (WDBBGB0060HBK-EESN) | 685 zł |
Модификації WD My Book NEW WDBBGB0060HBK
Ціни на WD My Book NEW WDBBGB0060HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 ТБ | від 420 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Book NEW WDBBGB0040HBK 4 ТБ | від 571 zł | 8 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ | від 672 zł | 8 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 ТБ | від 862 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ | від 1 217 zł | 8 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ | від 1 359 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ | від 1 487 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 ТБ | від 1 744 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 ТБ | від 2 850 zł | 2 пропозиції |