Жорсткий диск WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ
Відео 25Фото 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD 16TB My Book Desktop zewnętrzny dysk twardy USB 30 - WDBBGB0160HBK-NESN | 2 349 zł |
WD My Book (NEW) - Zewn?trzny dysk - 16TB - Czarny | 1 518 zł |
WD 16TB My Book Desktop - WDBBGB0160HBK-EESN, Hard Drive WDBBGB0160HBK-EES | 2 266 zł |
Dysk twardy WD 16 TB My Book Desktop USB 3.0 z oprogramowaniem do zarządza | 1 558 zł |
WD My Book 16TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego p | 1 799 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Book NEW WDBBGB0160HBK
Ціни на WD My Book NEW WDBBGB0160HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 ТБ | від 420 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0040HBK 4 ТБ | від 582 zł | 17 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ | від 672 zł | 15 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 ТБ | від 817 zł | 11 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ | від 1 217 zł | 15 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ | від 1 359 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ | від 1 518 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 ТБ | від 1 744 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 ТБ | від 2 779 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо