Жорсткий диск WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ
Відео 2Фото 6 |
WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ |
|
Два порти USB 3.1 Gen 1 на задній панелі для підключення накопичувачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Book Duo 2-Bay - 20 TB | 2 796 zł |
WD 20TB My Book Duo - WDBFBE0200JBK-EESN, Hard Drive WDBFBE0200JBK-EESN | 3 345 zł |
Western Digital Mybook Duo Usb 3.0 3.5´´ 20 External Hdd Czarny 1413510/WD | 3 168 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK
Ціни на WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book Duo NEW WDBFBE0160JBK 16 ТБ | від 2 556 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ | від 2 796 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ | від 2 833 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0280JBK 28 ТБ | від 3 784 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо