Dysk twardy WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 TB
Wideo 25Zdjęcia 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD 16TB My Book Desktop zewnętrzny dysk twardy USB 30 - WDBBGB0160HBK-NESN | 2 349 zł |
WD My Book (NEW) - Zewn?trzny dysk - 16TB - Czarny | 1 518 zł |
WD 16TB My Book Desktop - WDBBGB0160HBK-EESN, Hard Drive WDBBGB0160HBK-EES | 2 266 zł |
Dysk twardy WD 16 TB My Book Desktop USB 3.0 z oprogramowaniem do zarządza | 1 558 zł |
WD My Book 16TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego p | 1 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Book NEW WDBBGB0160HBK
Ceny na WD My Book NEW WDBBGB0160HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 TB | od 420 zł | 3 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0040HBK 4 TB | od 582 zł | 17 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 TB | od 672 zł | 15 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 TB | od 817 zł | 11 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 TB | od 1 217 zł | 15 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 TB | od 1 359 zł | 10 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 TB | od 1 518 zł | 5 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 TB | od 1 744 zł | 10 oferty | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 TB | od 2 779 zł | 3 oferty |
Polecamy