Dysk twardy WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 TB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 TB |
|
Dwa porty USB 3.1 Gen 1 z tyłu do podłączania urządzeń pamięci masowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Book Duo 2-Bay - 24 TB | 2 840 zł |
WD 24TB My Book Duo - WDBFBE0240JBK-EESN, Hard Drive WDBFBE0240JBK-EESN | 3 768 zł |
Western Digital Wdbfbe0240jbk-eesn 24tb Hard Disk Sas Czarny | 4 916 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK
Ceny na WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book Duo NEW WDBFBE0160JBK 16 TB | od 2 476 zł | 7 oferty | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 TB | od 2 797 zł | 4 oferty | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 TB | od 2 840 zł | 3 oferty | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0280JBK 28 TB | od 3 189 zł | 5 oferty |
Polecamy