Корм для собак VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 2.5 кг
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert RAW PALEO Puppy Large Turkey - sucha karma dla szczeniaka 2,5kg | 113 zł |
Vet Expert Vet Expert Raw paleo large size puppy monoprotein turkey indyk | 118 zł |
VET EXPERT VET EXPERT RAW PALEO Large Size Puppy Monoprotein Turkey INDYK | 104 zł |
Vet Expert RAW PALEO PUPPY LARGE 2,5KG | 102 zł |
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
Модификації VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey
Ціни на VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 2.5 кг | від 102 zł | 4 пропозиції | ||
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 12 кг | від 349 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →