Корм для собак VetExpert Raw Paleo Adult Turkey 400 g 1 шт
VetExpert Raw Paleo Adult Turkey 400 g |
|
Корм не містить злаків і є монобілковим, що означає, що всі інгредієнти тваринного походження, що використовуються для виробництва корму, отримані з індички.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Adult Turkey 400 g 1 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VETEXPERT RAW PALEO Adult Monobiałkowa Turkey INDYK 400g DARMOWA DOSTAWA +RAW PALEO karma mokra dla Psów dorosłych - Indyk 400g
✓ bez zbóż
✓karma jednobiałkowa
Karma mokra Raw Paleo dla psów... щеdorosłych jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą bytową przeznaczoną dla psów od ukończenia 1. roku życia. Karma nie zawiera zbóż (Grain Free) i jest jednobiałk zoo24.plПоскаржитись | 13 zł |
Karma indyk dorosły pies puszka 400 g Raw Paleo Vet expertBricomarche.pl Поскаржитись | 14 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Adult turkey 400 g mokra karma indykMonobiałkowa, mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Wysokiej jakości, świeże składniki. Skład oparty jest na tuszkach... щеindyczych oraz podrobach. Dodatek oleju lnianego dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspierają dobrą kondycję psa - wzmacniają odporność, poprawiają wzrok, stan skóry i sierści, pozytywnie działają na układ nerwowy.Karma nie zawiera zbóż, jest lekkostrawna i nie zaburza procesu trawienia. Cechuje się wysoką przyswajalności Fera.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma indyk dorosły pies puszka 400 g Raw Paleo Vet expert | 14 zł |
Vetexpert RAW PALEO adult turkey 400g - indyk puszka | 14 zł |
RAW PALEO mokra karma dla psów dorosłych indyk 400g | 12 zł |
RAW PALEO Adult Monoprotein INDYK dla psów dorosłych 400g | 12 zł |
Серія VetExpert Raw Paleo
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка та індикові субпродукти 70%, бульйон 28.7%, клас: преміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 60%), рослинні похідні, олії, клас: суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.29 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан (45%), гарбуз( 5%), варені яйця, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, хамон, рис, клас: суперпреміум