Корм для собак VetExpert Raw Paleo Adult Beef 400 g 1 шт
VetExpert Raw Paleo Adult Beef 400 g |
|
Корм не містить злаків і є монобілковим, що означає, що всі інгредієнти тваринного походження, що використовуються для корму, отримані з яловичини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Adult Beef 400 g 1 шт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert RAW PALEO Adult Dog Beef - puszka dla psa 400g RAW4400VetExpert RAW PALEO Adult Dog Beef - mokra karma dla psów z wołowiną RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpowiedzialne oraz j... щеakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karme RAW PALEO Adult Dog Beef za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Mokra karma dla psów RAW PALEO Adult Dog Beef Adult Dog Beef to pełnoporcjowa karma w puszcze dla dorosłych psów wszystkich ras. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów wołowych, na poziomie 70% . Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa wołowego, pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. W psiej diecie wołowina to mięso pełne białka wysokiej jakości. A do tego oferuje żelazo, cynk oraz selen . Zawiera również witaminy z grupy B oraz witaminy A i E . Witamina B1 wspomaga układ sercowo naczyniowy i wpływa na prawidłowy rozwój kości. B12 z kolei bierze udział w wytwarzaniu erytrocytów oraz serotoniny, a także syntezie białek. Witamina B6 ułatwia wchłanianie białka. Witamina A wpływa korzystnie na skórę oraz wzrok. Żelazo zapobiega anemii, odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Kwas linolowy poprawia metabolizm. Najważniejsze cechy karmy VetExpert RAW PALEO Adult Dog Beef monobiałkowa - jedno źródło białka - wołowina antyalergiczna - pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii bez glutenowa i bez zbożowa źródło witamin z grupy B oraz A, D3 i E zawiera żelazo, cynk, selen oraz jod i mangan bogata w kwasy Omega 3 i Omega 6. O VetExpert Marka VetExpert jest przykładem tego, że dbanie o jakość produktów, a także szczęście czworonogów może iść w parze z budowanie silnej polskiej marki na świecie. Produkty marki obecne są w ponad 40 krajach, na 4 kontynentach. Pośród ponad 600 produktów znajdziemy: suplementy, karmy, kosmetyki, diety weterynaryjne, produkty do diagnostyki czy też rehabilitacji. Od początku założyciele chcieli aby jakość i innowacyjność były możliwe do udowodnienia. Dlatego też Miskakarmy.plПоскаржитись | 12 zł |
Karma wołowina dorosły pies puszka 400 g Raw Paleo Vet expertBricomarche.pl Поскаржитись | 15 zł |
VETEXPERT RAW PALEO Adult Monoprotein Beef WOŁOWINA 400g DARMOWA DOSTAWA +RAW PALEO karma mokra dla Psów dorosłych - Wołowina 400g
✓ bez zbóż
✓karma jednobiałkowa
Karma mokra Raw Paleo dla ps... щеów dorosłych jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą bytową przeznaczoną dla psów od ukończenia 1. roku życia. Karma nie zawiera zbóż (Grain Free) i jest jednobiałk zoo24.plПоскаржитись | 11 zł |
Puszka dla psa VETEXPERT Raw Paleo, 400 gKarma wilgotna VetExpert Raw Paleo dla psów dorosłych jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą bytową superpremium p... щеrzeznaczoną dla psów od ukończen... EmpikПоскаржитись | 12 zł |
Karma wołowina dorosły pies puszka 400 g Raw Paleo Vet expert | 15 zł |
ще 4 пропозиції
Серія VetExpert Raw Paleo
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка та індикові субпродукти 70%, бульйон 28.7%, клас: преміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 60%), рослинні похідні, олії, клас: суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, гречка, журавлина, цибуля-порей, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: фазан, морква, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 50% м'яса кози, 25% картоплі, 23% моркви, 2% петрушки, клас: преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: гусак, яблуко, дичину, клас: преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, клас: преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, батат, клас: преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кролик, клас: преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, груша, клас: преміум