Корм для собак VetExpert Raw Paleo Puppy Beef 400 g 1 шт
VetExpert Raw Paleo Puppy Beef 400 g |
|
Корм не містить злаків і є монобілковим, що означає, що всі інгредієнти тваринного походження, що використовуються для корму, отримані з яловичини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Puppy Beef 400 g 1 шт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert RAW PALEO Puppy Beef - puszka dla psa 400g RAW8400VetExpert RAW PALEO Puppy Beef - mokra karma dla szczeniąt z wołowiny RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpowiedzialne oraz... щеjakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Puppy Beef za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Mokra karma RAW PALEO Puppy Beef - wołowina dla szczeniąt Mokra karma RAW PALEO wołowina dla szczeniąt to pełnoporcjowa karma w puszce dla szczeniąt wszystkich ras oraz suk w ciąży i karmiących. Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów - 70%. Wołowina jest cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plПоскаржитись | 12 zł |
VET EXPERT VETEXPERT RAW PALEO Puppy Monoprotein Beef WOŁOWINA 400g | 14 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Puppy beef 400 g mokra karma dla szczeniąt wołowinaMonobiałkowa, mokra karma dla szczeniąt do ukończenia 1 roku życia.Pełnowart Fera.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma wołowina puppy puszka 400 g Raw Paleo Vet expertBricomarche.pl Поскаржитись | 15 zł |
Karma wołowina puppy puszka 400 g Raw Paleo Vet expert | 15 zł |
ще 4 пропозиції
Серія VetExpert Raw Paleo
від 282 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 334 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина), вода, олія, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 103 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курячі серця, м'ясо, легені, м'ясний бульйон, лосось, журавлина, смородина, клас: суперпреміум
від 103 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, телятина, лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: качка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум