Корм для собак VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Beef 10 kg
Закрити
Шапка
VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Beef 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Beef 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert RAW PALEO Puppy Medium Beef - sucha karma dla szczeniaka 10kg RAVetExpert RAW PALEO Puppy Medium Beef - sucha karma z wołowiny dla szczeniąt ras średnich RAW PALEO dla psów od VetExpert to... щеodpowiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Puppy Medium Beef za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Sucha karma dla psów RAW PALEO Puppy Medium Beef - wołowina Sucha karma RAW PALEO wołowina dla szczeniąt ras średnich to pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt ras średnich do ukończenia 15 miesiąca życia . Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość wołowiny - 70%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa wołowego, pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. W psiej diecie wołowina to mięso pełne białka wysokiej jakości. A do tego oferuje żelazo, cynk oraz selen. Zawiera również witaminy z grupy B oraz witaminy A i E. Witamina B1 wspomaga układ sercowo naczyniowy i wpływa na prawidłowy rozwój kości. B12 z kolei bierze udział w wytwarzaniu erytrocytów oraz serotoniny, a także syntezie białek. Witamina B6 ułatwia wchłanianie białka. Witamina A wpływa korzystnie na skórę oraz wzrok. Żelazo zapobiega anemii, odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Kwas linolowy poprawia metabolizm. Z kolei dodatek oleju z łososia i ogórecznika doskonale wpływa na kondycję skóry i sierści. Najważniejsze cechy karmy VetExpert RAW PALEO Puppy Medium Beef prosty skład - jedno źródło białka - wołowina antyalergiczna - bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii bezglutenowa i bezzbożowa wysoka smakowitość źródło cennych witamin z grupy B oraz A, D3 i E źródło kwasu linolenowego - bezsprzecznie wzmacniającego układ immunologiczny bogata w składniki mineralne zawiera Omega 3 i Omega 6 energia 388kcal/100g O VetExpert Marka VetExpert jest przykładem tego, że dbanie o jakość produktów, a także szczęście czworonogów może iść w parze z budowanie silnej polskiej marki na świecie. Miskakarmy.plПоскаржитись | 360 zł |
Raw Paleo PUPPY MEDIUM BEEF Sucha Karma z Wołowiną Dla Szczeniąt Ras Średn | 306 zł |
VetExpert VETEXPERT Raw Paleo Beef puppy medium, 10 kg - sucha karma dla sVETEXPERT Raw Paleo Beef puppy medium, 10 kg - sucha karma dla szczeniąt średnich ras, 10 kg Max&mrau.plПоскаржитись | 279 zł |
VET EXPERT Raw Paleo Beef puppy medium 10kg dla szczeniąt średnich rasRAW PALEO MEDIUM PUPPY z wołowiną jest kompletną i zbilansowaną karmą dla psów rosnących ras średnich (których masa ciała oso... щеbników dorosłych wynosi od 8 do 25 kg), w okresie od odsadzenia do 12-15 miesiąca życia. Receptura karmy jest bezzbożowa i monobiałkowa, co oznacza, że jedynym źródłem białka pochodzenia zwierzęcego jest wołowina. Dodanie oleju z łososia i oleju z ogórecznika wspomaga stan skóry i jakość okrywy włosowej. Wprowadzenie do receptury karmy Fruktooligosach Fera.plПоскаржитись | 279 zł |
Vetexpert Raw Paleo Beef Puppy Medium 10KgRAW PALEO MEDIUM PUPPY z wołowiną jest kompletną i zbilansowaną karmą dla psów rosnących ras średnich (których masa ciała oso... щеbników dorosłych wynosi od 8 do ... EmpikПоскаржитись | 298 zł |
Серія VetExpert Raw Paleo
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка та індикові субпродукти 70%, бульйон 28.7%, клас: преміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 60%), рослинні похідні, олії, клас: суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание говядины
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 269 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (м'ясна мука: баранина 24%, риба 5%; жир 8%), клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, клас: суперпреміум
від 245 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, картопля, білок, жир, лісові ягоди, трави, олія, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум