Корм для собак VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Turkey 10 kg
Закрити
Шапка
VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Turkey 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Turkey 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Medium Size Puppy Turkey 10 kg - sucha karmVet Expert Raw Paleo Medium Size Puppy Turkey 10 kg - sucha karma dla szczeniąt średnich ras indyk 10kg Max&mrau.plПоскаржитись | 310 zł |
VetExpert RAW PALEO Puppy Medium Turkey - sucha karma dla szczeniaka 10kgVetExpert RAW PALEO Puppy Medium Turkey - sucha karma dla szczeniąt ras średnich z indyka RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpowiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składn... щеiki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Puppy Medium Turkey za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Sucha karma dla psów RAW PALEO Puppy Medium Turkey - indyk Sucha karma RAW PALEO indyk dla szczeniąt ras średnich to pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt ras średnich do ukończenia 15 miesiąca życia . Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa z indyka - 80%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa z indyka, z pewnością pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Dodatkowo mięso z indyka jest bezsprzecznie cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plПоскаржитись | 360 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Puppy Medium turkey 10 kg dla szczeniąt ras średnichBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras średnich, których docelowa masa ciała będzie od 8 do 25 kg.Dedykowana szczeniętom od odstawienia do ukończenia 1 roku życia.Wyjątkowo duża zawartość mięsa - aż 80 g indyka na 100 g karmy - zapewnia optymalny wzrost i rozwój psa. Białko pochodzenia zwierzęcego jest najlepiej przyswajalne i strawne, w... щеzmacnia kondycję psa i zapewnia im lekkostrawne źródło białek i energii potrzebnej młodemu psu.Użycie świeżych składników zwiększa smakowitość karmy, dzięki ułatwia przestawienie młodych psów na pokarm stały.Dodatki FOS i MOS wspierają procesy trawienia i zwiększają udział zdrowych bakterii w jelitach.Nienas Fera.plПоскаржитись | 310 zł |
Karma sucha dla szczeniąt VET EXPERT Raw Paleo Medium Size Puppy Turkey, iPełnoporcjowa, supernaturalna, monoproteinowa karma dla psa. Karma Raw Paleo dla szczeniaków ras średnich jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą b... EmpikПоскаржитись | 298 zł |
Серія VetExpert Raw Paleo
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 279 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 334 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 279 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 269 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (м'ясна мука: баранина 24%, риба 5%; жир 8%), клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум