Корм для собак VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 кг
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 kg 2.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Medium Size Adult Turkey 10 kg - sucha karm | 282 zł |
VetExpert RAW PALEO Adult Medium Turkey - sucha karma dla psa 10kg RAW210 | 300 zł |
Vet Expert Vet Expert Raw paleo turkey adult medium karma sucha dla małych | 314 zł |
VetExpert Vetexpert RAW PALEO ADULT MEDIUM 10KG | 310 zł |
VET EXPERT Raw Paleo Turkey Adult Medium Karma Sucha dla małych psów 10kg | 282 zł |
ще 3 пропозиції
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
Модификації VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey
Ціни на VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 2.5 кг | від 102 zł | 8 пропозицій | ||
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 кг | від 282 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →