Karm dla psów VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 kg
Zamknij
Menu
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 kg 2.5 kg10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VetExpert 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VetExpert.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAW PALEO Karma dla Psa TURKEY Indyk 10kg MEDIUM ADULT Sucha RAW PALEO Karma dla Psa TURKEY Indyk MEDIUM ADULT Sucha 10kg Raw Paleo Adult Medium to monoproteinowa, bezzbożowa karma... więcejzawierająca aż 80g indyka w 100g karmy. Precyzyjnie dobrane składniki sprawiają, że karma korzystnie wpływa na układ trawienny i kondycję skóry oraz ma działanie przeciwzapalne. Bakterie Enterococcus Faecium wspomagają rozwój prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego, pomagają znormalizować konsystencję stolca. Co wyróżnia Raw Paleo? bardzo wysoka zawartość świeżych składników mięso w 100% pochodzi z tuszek indyczych (brak produktów ubocznych) stanowi bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 produkty użyte do produkcji pochodzą z zaufanych źródeł Skład: indyk (80g/100g) (świeży indyk 50g/100g; suszony indyk (23,5g/100g), tłuszcz z indyka (4,5g/100g), sos z indyka (2g/100g), ziemniaki, słodkie ziemniaki, świeżo przygotowane warzywa sezonowe (12.8/100g), olej z łososia (3g/100g), drożdże browarnicze, składniki mineralne, witaminy, fruktooligosach Erli.plZłóż skargę | 287 zł |
Vet Expert Vet Expert Raw paleo turkey adult medium karma sucha dla małychVetExpert Raw Paleo GF Medium Adult 10kg Karma pełnoporcjowa przeznaczona dla psów dorosłych ras małych od ukończenia 1 roku... więcejżycia. Nakarm swojego psa zdrową karmą Raw Paleo. 80g indyka w 100g karmy zapewni łatwostrawne źródło białek i energii potrzebnej każdemu małemu psu. Bardzo wysoka zawartość... Bee.plZłóż skargę | 314 zł |
VetExpert RAW PALEO Adult Medium Turkey - sucha karma dla psa 10kg RAW210VetExpert RAW PALEO Adult Medium Turkey - sucha karma dla psów ras średnich z indyka RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpow... więcejiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Adult Medium Turkey za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Sucha karma dla psów RAW PALEO Adult Medium Turkey - indyk Sucha karma RAW PALEO indyk dla psów ras średnich to pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów ras średnich, do 25 kg. Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa z indyka - 80%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa z indyka, z pewnością pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Dodatkowo mięso z indyka jest bezsprzecznie cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plZłóż skargę | 300 zł |
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Medium Size Adult Turkey 10 kg - sucha karmVet Expert Raw Paleo Medium Size Adult Turkey 10 kg - sucha karma dla dorosłych psów średnich ras indyk 10kg Max&mrau.plZłóż skargę | 282 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Adult Medium turkey 10 kg dla psów dorosłych ras średBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych średnich ras, powyżej 1 roku życia.Na 100 g karmy jest aż 80 g mięsa wysok... więcejiej jakości, które jest najlepiej strawne dla psów. Wysoka zawartość świeżych składników zwiększa smakowitość i aromatyczność karmy.Receptura karmy jest dostosowana do potrzeb psów. Dostarcza wszystkich składników odżywczych. Dodatki FOS i MOS wspierają procesy trawienia i zwiększają udział zdrowych bakterii w jelitach. Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6 pozytywnie wpływają na rozwój mózgu i całego układu nerwowego, wzmacniają również wzrok psów.Karma nie zawiera zbóż, kukurydzy, soi, sztucznych barwników oraz konserwantów.
N Fera.plZłóż skargę | 282 zł |
Indyk dla psów VETEXPERT Raw Paleo, 10 kgKarma RAW PALEO dla psów dorosłych ras średnich jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą bytową przeznaczoną dla psó... więcejw ras średnich (o masie ciała po... EmpikZłóż skargę | 293 zł |
Vetexpert RAW PALEO TURKEY ADULT MEDIUM 10KG | 308 zł |
Seria VetExpert Raw Paleo
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk i kurczak, ziemniaki, groszek, ciecierzyca, soczewica, suplementy, witaminy, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: indyk i produkty uboczne z indyka 70%, rosół 28,7%, klasa: premium
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, tuńczyk, łosoś, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (wołowina 60%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje, klasa: super premium
od 206 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk i kurczak, ziemniaki, groszek, ciecierzyca, soczewica, suplementy, witaminy, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 279 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 335 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 282 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 307 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 96 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
Modyfikacje VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey
Ceny na VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 2.5 kg | od 102 zł | 7 oferty | ||
VetExpert Raw Paleo Adult Medium Turkey 10 kg | od 282 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, groch, dorsz, indyk, białko, amarant, fasola, ciecierzyca, klasa: super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, płatki zbożowe, białko, skrobia, groch, tłuszcz, dzikie jagody, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne (mączka mięsna: ryba 26%; tłuszcz wołowy 9,50%), ryż, klasa: super premium
od 266 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, groch, białko, zboża, ryż, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 266 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: białko kacze, kukurydza, groch, mąka, ryż, białko, kaczka, kasza, tłuszcz, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś 26%, zboża (ryż 26%), tłuszcze, mączka rybna i drobiowa, zioła, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mączka drobiowa, skrobia, ziemniaki, groch, tłuszcz, hydrolizat białka, olej, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, mięso z kurczaka, mięso z królika, mięso z kaczki, ziemniaki, ziemniaki, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, kurczak, ziemniaki, słodkie ziemniaki, tłuszcz drobiowy, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko mięsa indyczego, chipsy buraczane, hydrolizat wątroby, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: śledź, białko śledziowe, ziemniaki, tłuszcz, spirulina, jagody, klasa: super premium