Karm dla psów VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Beef 150 g 1 szt.
VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Beef 150 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Beef 150 g 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VET EXPERT RAW PALEO Pate Puppy Mini Beef 150 g pasztet dla szczeniąt wołoKompletna i zbilansowana karma w postaci delikatnego pasztetu przeznaczona dla szczeniąt ras małych. Skład karmy jest bardzo prosty i zawiero jedno źródło białka zwierzęcego, którym jest wołowina, co pomaga ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych. Nie zawiera dodatku zbóż. Wyjątkowo smakowity posiłek dla Twojego psa.
Skład:Mięs Fera.plZłóż skargę | 5 zł |
VetExpert RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF - tacka dla psa RAW17VetExpert RAW PALEO PATE Mini Puppy Beef - mokra karma dla szczeniąt ras małych z wołowiny RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpowiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości skład... więcejniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO PATE Mini Puppy Beef za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Mokra karma RAW PALEO PATE Mini Puppy Beef - wołowina dla szczeniąt ras małych RAW PALEO wołowina dla szczeniąt ras małych to pełnoporcjowa karma na tacce dla szczeniąt ras małych i miniaturowych. Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów - 60%. Wołowina jest cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF mokra karma dla szczeniąt wołowina 150g DARKarma RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF - jest kompletną i zbilansowaną karmą, w postaci delikatnego i wyjątkowo smakowitego pasztetu, przeznaczoną dla zdrowych szczeniąt ras małych od odsadzenia do osiągnięcia pełnej dojrzałości (ok 1 roku). Receptura karmy oparta jest tylko na jednym źródle białka zwierzęcego, którym jest wołowina, co pomaga ogran... więcejiczyć ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych. Bez dodatku zbóż.
Dlaczego RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF?
- forma wyjątkowo smakowitego i delikatnego pasztetu
- monobiałkowa receptura
- brak zbóż
- prosta receptura, bez zbędnych składników
- dopasowana do potrzeb szczenięcia
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60% wołowina), minerały, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inulina), oleje i tłuszcze (0,1% olej słonecznikowy). zoo24.plZłóż skargę | 5 zł |
Vetexpert raw paleo pate mini puppy beef 150g - wołowina tackaKarma RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF - jest kompletną i zbilansowaną karmą, w postaci delikatnego i wyjątkowo smakowitego pasztetu, przeznaczoną dla zdrowych... EmpikZłóż skargę | 5 zł |
Seria VetExpert Raw Paleo
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 279 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 338 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 282 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 307 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 96 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk i kurczak, ziemniaki, groszek, ciecierzyca, soczewica, suplementy, witaminy, super premium
od 344 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, tuńczyk, łosoś, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 2 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ziemniaki, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (wołowina), woda, olej, minerały, błonnik, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: serca z kurczaka, mięso, płuca, bulion mięsny, łosoś, żurawina, porzeczki, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, cielęcina, dzikie jagody, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (wieprzowina, wołowina, 15% wątróbka drobiowa), klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: 85% mięso i podroby, sok mięsny, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, wołowina, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: podroby, wołowina 30%, drób 10%, klasa: super premium