Корм для собак VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 2.5 кг
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Large Size Adult Turkey 2.5 kg - sucha karm | 94 zł |
VET EXPERT VET EXPERT RAW PALEO Large Adult Monoprotein Tuerey INDYK 2,5 k | 106 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Adult Large turkey 2,5 kg dla psów dorosłych ras duży | 94 zł |
Indyk dla psów VETEXPERT Raw Paleo, 2,5 kg | 104 zł |
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
Модификації VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey
Ціни на VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 2.5 кг | від 94 zł | 4 пропозиції | ||
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 12 кг | від 334 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →