Корм для собак VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 12 кг
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Large Size Puppy Turkey 12 kg - sucha karma | 349 zł |
VetExpert Vetexpert RAW PALEO PUPPY LARGE 12KG | 375 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Puppy Large turkey 12 kg dla szczeniąt ras dużych ind | 349 zł |
Karma sucha dla szczeniąt VET EXPERT Raw Paleo Large Size Puppy Turkey, in | 377 zł |
Vetexpert RAW PALEO TURKEY PUPPY LARGE 12KG | 380 zł |
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
Модификації VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey
Ціни на VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 2.5 кг | від 102 zł | 4 пропозиції | ||
VetExpert Raw Paleo Puppy Large Turkey 12 кг | від 349 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →