Корм для собак VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 12 кг
Закрити
Шапка
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VetExpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VetExpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Large Size Adult Turkey 12 kg - sucha karmaVet Expert Raw Paleo Large Size Adult Turkey 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów dużych ras indyk 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 334 zł |
VetExpert RAW PALEO Adult Large Turkey - sucha karma dla psa 12kg RAW112VetExpert RAW PALEO Adult Large Turkey - sucha karma dla psów ras dużych z indyka RAW PALEO dla psów od VetExpert to odpowied... щеzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Adult Large Turkey za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Sucha karma dla psów RAW PALEO Adult Large Turkey - indyk Sucha karma RAW PALEO indyk dla psów ras dużych to pełnoporcjowa sucha karma dla psów ras dużych i olbrzymich . Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa z indyka - 80%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa z indyka, z pewnością pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Dodatkowo mięso z indyka jest bezsprzecznie cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plПоскаржитись | 346 zł |
VetExpert Vetexpert RAW PALEO ADULT LARGE 12KG | 368 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Adult Large turkey 12 kg dla psów dorosłych ras dużycPełnoporcjowa, bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras dużych, po ukończeniu 1,5 roku życia.Na 100 g karmy jest aż 80 g mięsa... щеwysokiej jakości, które jest najlepiej strawne dla psów. Wysoka zawartość świeżych składników zwiększa smakowitość i aromatyczność karmy.Receptura karmy jest dostosowana do potrzeb psów ras dużych. Dostarcza wszystkich składników odżywczych. Dodatki FOS i MOS wspierają procesy trawienia i zwiększają udział zdrowych bakterii w jelitach. Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6 pozytywnie wpływają na rozwój mózgu i całego układu nerwowego, wzmacniają również wzrok psów.Karma nie zawiera zbóż, kukurydzy, soi, sztucznych barwników oraz konserwantów.
N Fera.plПоскаржитись | 334 zł |
Indyk dla psów VETEXPERT Raw Paleo, 12 kgKarma RAW PALEO dla psów dorosłych ras dużych jest kompletną i zbilansowaną pełnoporcjową karmą bytową przeznaczoną dla psów... щеras dużych (o masie ciała powyże... EmpikПоскаржитись | 336 zł |
Серія VetExpert Raw Paleo
від 279 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 334 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, тунець, лосось, суперпреміум
Ключевые преимущества рациона:
- высокое содержание индейки
- один источник животного белка снижает риск аллергии
- идеально подходит для собак с чувствительной пищеварительной системой
- правильно подобранные функциональные ингредиенты
- невероятные вкусовые качества и высокая усвояемость подтверждены исследованиями
- без искусственных красителей, усилителей вкуса, консервантов
Модификації VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey
Ціни на VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey |
---|---|---|---|---|
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 2.5 кг | від 94 zł | 4 пропозиції | ||
VetExpert Raw Paleo Adult Large Turkey 12 кг | від 334 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 336 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 291 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: білки лосося, кукурудза, рис, горох, борошно, білок, крупа, лосось, жир, клас: суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 338 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 336 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 40%, яловичі смажені бульйони 19%, картопляні скибочки, клас: суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина 42%, картопля, жир, гарбуз 5%, яйця, оселедець, жир, морква, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка, картопляні пластівці, крохмаль, жом буряків, жир, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, горох, жир, жом, олія, насіння льону, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум