Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi AI Theta (UVC-AI-Theta)
Відео 8Фото 16 |
Ubiquiti UniFi AI Theta |
|
AI Theta Hub є корпусом камери, який з'єднаний з окремим об'єктивом. У комплекті два об'єктиви: звичайний і 360 °. Довжина кабелю 1 м. Розпізнавання людей та транспортних засобів.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi AI Theta
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Kamera AI Theta 8MP-Weitwinkel- i 12MP-Fisheye-Objektiv i Hub W12 | 1 400 zł |
Ubiquiti UVC-AI-Theta - UniFi Protect AI Theta Security Camera | 1 589 zł |
Ubiquiti Networks UVC-AI-Theta Ukryty Kamera UVC-AI-THETA | 1 520 zł |
Ubiquiti Networks UVC-AI-Theta Ukryty Kamera UVC-AI-THETA | 1 524 zł |
UBIQUITI UVC-AI-THETA LOW-PROFILE 4K POE CAMERA WITH A WIDE-ANGLE LENS | 1 507 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →