Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect AI 360 (UVC-AI-360)
Відео 10Фото 7 |
Ubiquiti UniFi Protect AI 360 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect AI 360
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti UniFi Protect AI 360 UVC-AI-360 | 2 096 zł |
Ubiquiti UniFi Protect AI 360 Camera | 1 925 zł |
Ubiquiti Networks AI 360 kamera bezpieczeństwa IP UVC-AI-360 | 2 180 zł |
Ubiquiti Protect Camera AI 360 | 1 959 zł |
Kamera IP Ubiquiti AI 360 UVC-AI-360 | 2 182 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →