Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect G5 Flex (UVC-G5-Flex)
Відео 1Фото 12 |
Ubiquiti UniFi Protect G5 Flex |
|
Аналіз об'єктів у кадрі.
Живлення тільки через PoE.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G5 Flex
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti G5 Flex | 655 zł |
Ubiquiti UniFi Video Camera UVC-G5-Flex UVC-G5-FLEX | 670 zł |
Kamera Ubiquiti 2K 4MP UVC-G5-FLEX | 678 zł |
Ubiquiti G5 Flex | 669 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Ubiquiti Unifi G5 Flex (UVC-G5-Flex) - PACZKOMAT, POCZ | 641 zł |
Ubiquiti UniFi Video Camera UVC-G5-Flex UVC-G5-FLEX | 670 zł |
UBIQUITI UVC-G5-FLEX NEXT-GEN 2K HD POE CAMERA DESIGNED FOR INDOOR/OUTDOOR | 677 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →