Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect AI Bullet (UVC-AI-Bullet)
Відео 7Фото 11 |
Ubiquiti UniFi Protect AI Bullet |
|
Розпізнавання людини та транспортного засобу у кадрі. Захист корпусу від ударів IK04
Живлення тільки через PoE.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect AI Bullet
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kamera AI Bullet UVC-AI-BULLET | 2 103 zł |
Ubiquiti UniFi Protect AI Bullet | 2 002 zł |
Kamera IP Ubiquiti Kamera Bezpieczeństwa UBIQUITI UVC-AI-Bullet | 2 002 zł |
Ubiquiti Networks UVC-AI-Bullet kamera bezpieczeństwa UVC-AI-BULLET | 2 085 zł |
Kamera bezpieczeństwa Ubiquiti 4 MP UVC-AI-BULLET | 2 020 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →