Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX
Відео 3Фото 3 |
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Купити Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX
Усі ціни 6 →Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX Camera G3 Flex | 374 zł |
Kopułkowa UBIQUITI UVC-G3-FLEX NET-SMH-MO-UQI-014 | 369 zł |
Kamera IP Ubiquiti UniFi Video Camera UVC-G3-Flex 802.3af in-/outdoor | 364 zł |
Ubiquiti Networks G3-FLEX Kamera bezpieczeństwa IP UVC-G3-FLEX | 369 zł |
Kamera IP Ubiquiti UVC-G3-FLEX (UVC-G3-FLEX) Biała | 394 zł |
Ubiquiti Networks G3-FLEX Kamera bezpieczeństwa IP UVC-G3-FLEX | 369 zł |
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX — щось більше, ніж камера відеоспостереження домашнього призначення. Модель підійде для контролю обстановки в приміщеннях офісного формату, торгових центрах і може бути встановлена на вулиці.
Універсальність розміщення
Камера підлягає установці на прогумовану настільну підставку Desktop Mount, кріпиться до стіни, стелі або трубі, розміщується на стовпі або щоглі. Заздалегідь необхідно лише відрегулювати полі зору пристрою, оскільки «голова» у нього видалася неповоротною. Кути огляду об'єктива камери становлять до 104° по діагоналі.
PoE-живлення
Девайс пише ролики в FullHD-роздільній здатності з кадровою частотою 25 к/с. Традиційно в його активах числиться нічний режим, роботу якого забезпечує інфрачервона світлодіодне підсвічування. Примітно, що камера підтримує подачу живлення за стандартом PoE 802.3 af (тобто безпосередньо по витій парі). А ось для модуля Wi-Fi у корпусі пристрою містечка не знайшлося.
Секрети привабливості
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX реагує на рухи в кадрі, має можливість триразового збільшення і зберігає працездатність в широких температурних межах від -20 °С до +50 °С. Налаштування камери здійснюється з додатка UniFi Video, надає доступ до знятим відеороликів. Модель стане цілодобовим сторожем не тільки всередині обителі, але і на прибудинковій території, що в рази підвищує її привабливість.