Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR (UVC-AI-DSLR)
Відео 2Фото 9 |
Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR 17 мм45 мм |
|
Розпізнавання людей та транспортних засобів у кадрі.
Двостороннє аудіо недоступне під час використання захисного кейсу. Живлення тільки через PoE.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti IP Cam UniFi UVC-AI-DSLR | 15 138 zł |
Ubiquiti UniFi AI DSLR | 13 988 zł |
Ubiquiti, UVC-AI-DSLR | Kamera IP | IPX5, 4K 30 fps, PoE+, obiektyw szerok | 14 103 zł |
UBIQUITI UVC-AI-DSLR 4K POE INDOOR/OUTDOOR CAMERA WITH A WIDE-ANGLE DSLR L | 14 343 zł |
Відеоогляди
Модификації Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR
Ціни на Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR | від 13 988 zł | 4 пропозиції | ||
Ubiquiti UniFi Protect AI DSLR Long Distance | від 14 036 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →