Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect G4 Camera (UVC-G4-BULLET)
Відео 1Фото 6 |
Ubiquiti UniFi Protect G4 Camera |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G4 Camera
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti UVC-G4-BULLET Unifi G4 Bullet | 749 zł |
Naścienna UBIQUITI UVC-G4-BULLET NET-SMH-MO-UQI-002 | 789 zł |
Kamera IP Ubiquiti NET CAMERA 4MP IR BULLET/UVC-G4-BULLET UBIQUITI | 789 zł |
Ubiquiti UVC-G4-BULLET | 879 zł |
Ubiquiti Networks UniFi Protect G4-Bullet Kamera UVC-G4-BULLET | 743 zł |
Kamera IP Ubiquiti UVC-G4-BULLET Unifi 1440P | 1 189 zł |
Ubiquiti UVC-G4-BULLET | 899 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →