Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-Bullet)
Відео 7Фото 6 |
Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet |
|
Розпізнавання об'єктів у кадрі. Захист IK04.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Kamera pociskowa UniFi G5 UVC-G5-Bullet 750164BAY | 603 zł |
Ubiquiti UniFi Protect G5 | 653 zł |
Naścienna UBIQUITI UVC-G5-BULLET NET-SMH-MO-UQI-020 | 619 zł |
Ubiquiti UniFi Protect Video Camera G5 Bullet UVC-G5-BULLET | 682 zł |
Kamera IP Ubiquiti NET CAMERA 5MP IR BULLET/UVC-G5-BULLET UBIQUITI | 628 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →