Камера відеоспостереження Ubiquiti G4 PTZ (UVC-G4-PTZ)
Відео 10Фото 8 |
Ubiquiti G4 PTZ |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti G4 PTZ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks UVC-G4-PTZ UniFi Protect G4 kamera PTZ 1 sztuka 1 opakow | 11 013 zł |
Ubiquiti UniFi Protect G4 PTZ 4K | 8 384 zł |
Ubiquiti Networks UniFi Protect G4 PTZ kamera UVC-G4-PTZ | 8 901 zł |
Kamera IP Ubiquiti Ubiquiti UniFi Video Camera UVC-G4-PTZ 4K | 9 542 zł |
Ubiquiti, UVC-G4-PTZ, Kamera IP, 4K, 3X zoom optyczny, 1x RJ45 1000Mb/s | 9 614 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →