Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect G5 Dome (UVC-G5-Dome)
Відео 4Фото 11 |
Ubiquiti UniFi Protect G5 Dome |
|
Аналіз об'єктів у кадрі для інтелектуального аналізу руху.
Живлення тільки через PoE.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G5 Dome
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti G5 Dome Überwachungskamera 2K HD 2688x1512 5MP Zwei-Wege-Audio Na | 821 zł |
Ubiquiti UniFi UVC-G5-Dome Camera G5 Dome | 904 zł |
Ubiquiti Networks UVC-G5-Dome kamera bezpieczeństwa IP UVC-G5-DOME | 926 zł |
Kamera IP Ubiquiti UVC-G5-DOME 5MP | 851 zł |
Ubiquiti UVC-G5-DOME | 869 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →