Камера відеоспостереження Ubiquiti UniFi Protect G4 Dome (UVC-G4-DOME)
Відео 9Фото 7 |
Ubiquiti UniFi Protect G4 Dome |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G4 Dome
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks UVC-G4-DOME kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna i zewnęt | 845 zł |
Ubiquiti UniFi Protect G4 Dome Camera | 835 zł |
Kopułkowa Ubiquiti UVC-G4-DOME NET-MON-UQI-009 | 829 zł |
Ubiquiti Networks UVC-G4-DOME kamera przemysłowa kamera UVC-G4-DOME | 919 zł |
Kamera IP Ubiquiti UVC-G4-Dome | 781 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →