Wi-Fi камера Xiaomi Outdoor Camera CW400
Фото 11 |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Outdoor Camera CW400
Xiaomi Outdoor Camera CW400 EU | 308 zł |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, | 299 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Xiaomi Kamera zewnętrzna CW400 - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 325 zł |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 | 290 zł |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 | 338 zł |
Вулична камера Xiaomi Outdoor Camera CW400 забезпечує високий рівень безпеки та контролю за територією завдяки своїм передовим технологічним рішенням та широкому функціоналу.
Повний контроль без сліпих зон
З можливістю панорамування на 360 º і нахилу на 160 º, ця камера дозволяє ефективно контролювати велику територію, виключаючи сліпі зони. Посилений Wi-Fi сигнал гарантує стабільне підключення, що забезпечує безперервний моніторинг.
Інтелектуальне розпізнавання та оповіщення
Камера оснащена функціями детекції руху та визначення людини, що мінімізує помилкові спрацьовування. У разі виявлення активності, система автоматично активує звукову та світлову тривогу та надсилає повідомлення власнику через мобільний додаток Xiaomi Home.
Якісне нічне бачення та запис відео
Дві інфрачервоні камери та висока світлосила лінзи f/1.6 забезпечують чітке відео навіть в умовах низького освітлення. Зйомка у форматі 2.5K з використанням кодека H.265 гарантує відмінну якість зображення за оптимального розміру файлів.
Xiaomi Outdoor Camera CW400 є багатофункціональним та надійним рішенням для забезпечення безпеки та контролю за периметром як приватних будинків, так і більших об'єктів.